Atribuită
Cumpărare directă
PACHET PIESE DE SCHIMB FOTOCOPIATOARE CONFORM OFERTA contine : OPC XEROX WC 7556 (Xerox WC7535/7556-) -2 BUC CHIP DRUM UNIT XEROX 013R00662 (Xerox WC7535/7556) -2 BUC Magenta Imaging Unit Konica Minolta Bizhub C 227 -1 BUC Fixing film HP 5100 Japan (HP LJ 5100)-1 BUC RM1-7560-000CN laser assy duplex (HP 1606 dn) RM1-0891 Separation pad HP LJ 3050/LJM1319 MFP compatibil-2 buc RS6-0348-COMP Gear 29 T HP 5000/5100 compatibil (HP LJ 5100) -1 buc RF5-2409 Swing Arm 14T Gear/Metal Bracket (HP LJ 5100) -1 buc
- Număr anunț
- DA25314452
- Autoritate contractantă
- MUNICIPIUL PLOIESTI (CUI 2844855)
- Furnizor / câștigător
- NANO SET IT SRL (CUI 30612125)
- Cod CPV
- 30125000-1
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.194,52 RON
- Valoare atribuită
- 2.194,52 RON
- Data publicării
- 18.03.2020 00:00
- Data finalizării
- 19.03.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.