Atribuită
Cumpărare directă
Laptop 2 in 1 Microsoft Surface Pro 7 - Intel Core i7 1065G7 1.3 GHz RAM 16 GB RAM ,SSD 256 GB SSD 12.3” touchscreen 2736 x 1824 Iris Plus Graphics B, Bluetooth Wi-F, Surface Pro Signature Type Cover, Mouse Laser Logitech MX Master 2S, Bluetooth, Graphite
- Număr anunț
- DA25308839
- Autoritate contractantă
- UNIVERSITATEA POLITEHNICA DIN BUCURESTI (CUI 4183199)
- Furnizor / câștigător
- FLAX COMPUTERS SRL (CUI 14639030)
- Cod CPV
- 30213100-6
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 7.357,98 RON
- Valoare atribuită
- 7.357,98 RON
- Data publicării
- 17.03.2020 00:00
- Data finalizării
- 19.03.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.