Atribuită Cumpărare directă

HARTIE EKG ROLA 110MM X 25M CAROIATA BTL 08,HARTIE EKG ROLA 110MM X 25M CAROIATA BTL 08,HARTIE EKG EDAN SE600 210 MM X30 M,HARTIE EKG BIOSET 3500 - ROLA 110MM / BTL 08 MT/ ASPEL ASCARD/CM 600 / OCUSCAN/CONTEC,

Număr anunț
DA25328307
Autoritate contractantă
SPITALUL MUNICIPAL "DR.POP MIRCEA" MARGHITA (CUI 4230517)
Furnizor / câștigător
MEDCLAS TRADING SRL (CUI 17149792)
Cod CPV
22993200-9
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
549,60 RON
Valoare atribuită
549,60 RON
Data publicării
19.03.2020 00:00
Data finalizării
20.03.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

549,60 RON

din 549,60 RON estimat