Atribuită Cumpărare directă

Pachet servicii legislative pentru MC- UMP - PA14 - conform oferta catalog electronic - pentru 57 de luni, respectiv de la 01.04.2020 - 31.12.2024

Număr anunț
DA25316983
Autoritate contractantă
MINISTERUL CULTURII (CUI 4192812)
Furnizor / câștigător
INDACO SYSTEMS SRL (CUI 6410158)
Cod CPV
75111200-9
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
45.633,06 RON
Valoare atribuită
45.633,06 RON
Data publicării
18.03.2020 00:00
Data finalizării
18.03.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

45.633,06 RON

din 45.633,06 RON estimat