Atribuită
Cumpărare directă
Servicii de colectare, transport si procesare deseuri periculoase in limita a 200 kg/luna de la urmatoarele puncte de lucru: - 4 colectari/saptamana - Pitesti; - 3 colectari/saptamana - Curtea de Arges; - 3 colectari/saptamana - Costesti; - 3 colectari/saptamana - Campulung; - 3 colectari/saptamana - Mioveni. Diferenta se taxeaza cu 4 lei/kg. Pretul nu contine TVA
- Număr anunț
- DA25334287
- Autoritate contractantă
- SERVICIUL JUDETEAN DE AMBULANTA ARGES (CUI 7549660)
- Furnizor / câștigător
- STERICYCLE ROMANIA S.R.L. (CUI 15071999)
- Cod CPV
- 90524200-8
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 33.300 RON
- Valoare atribuită
- 33.300 RON
- Data publicării
- 20.03.2020 00:00
- Data finalizării
- 23.03.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.