Atribuită
Cumpărare directă
Servicii de asigurare auto CASCO, 12 luni, Vehicul: Nr. inmatric: IS09KFT | Sasiu: WF0JXXWPBJBD35419 | Marca: FORD | Model: CMAX 1.6 TDCI DPF TITANIUM | An fabricatie: 2011 | Autoturism / Automobil mixt | Capacitate cilindrica / putere: 1560 / 85 | Masa maxima / Locuri: 1915 / 5 | Tip inmatriculare: Inmatriculat | Combustibil: Motorina
- Număr anunț
- DA25319418
- Autoritate contractantă
- AGENTIA JUDETEANA PENTRU OCUPAREA FORTEI DE MUNCA IASI (CUI 11390065)
- Furnizor / câștigător
- SC GLOBASIG BROKER DE ASIGURARE-REASIGURARE SRL (CUI 14991736)
- Cod CPV
- 66514110-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.336 RON
- Valoare atribuită
- 2.336 RON
- Data publicării
- 18.03.2020 00:00
- Data finalizării
- 19.03.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.