Atribuită
Cumpărare directă
Achizitie materiale igienico-sanitare: • Hartie igienică bax 10 role SANO - 100 buc. x 5,59 lei = 559 lei; • Lavete universale 3 buc./set - 100 set x 1,14 lei = 114 lei; • Mop 250 gr. – 40 buc. x 3,36 lei = 134,40 lei; • Saci menajeri 60 L (10 buc/rola) – 50 buc. x 2,68 lei = 134 lei; • Saci menajeri 120 L(10 buc./rola) – 25 buc. x 3,71 lei = 92,75 lei;
- Număr anunț
- DA25320283
- Autoritate contractantă
- TRIBUNALUL BACAU (CUI 4278370)
- Furnizor / câștigător
- TIXYROM DISTRIBUTION SRL (CUI 30882900)
- Cod CPV
- 39830000-9
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.034,15 RON
- Valoare atribuită
- 1.034,15 RON
- Data publicării
- 18.03.2020 00:00
- Data finalizării
- 19.03.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.