Atribuită
Cumpărare directă
Specificatii copiator: Produs pregatit de vanzare dupa revizie si verificare. Memorie sistem (standard/max) 2,048 MB / 4,096 MB Hard disk sistem 250 GB (standard) Interfata 10-Base-T/100-Base-T/1,000-Base-T Ethernet; USB 2.0 Wi-Fi 802.11b/g/n (optional) Protocoale de retea TCP/IP (IPv4/IPv6); NetBEUI; SMB; LPD; IPP; SNMP; HTTP Alimentator automat documente Pana la 100 originale; A6-A3; 50-163 g/m² RADF ,Format hartie A6-SRA3; dimensiuni hartie personalizata; banner paper max. 1,200 x 297 mm Greutate hartie (g/m²) 52-300 g/m² Capacitate alimentare hartie (standard/max) 1,150 coli/6,650 coli Tavi alimentare hartie (standard) 1x 500 coli; A5-A3; dimensiuni personalizate; 52-256 g/m² 1x 500 coli; A5-SRA3; dimensiuni personalizate; 52-256 g/m² Tavi alimetare hartie (optional) 1x 500 coli; A5-A3; 52-256 g/m² 2x 500 coli; A5-A3; 52-256 g/m² 1x 2,500 coli; A4; 52-256 g/m² Tavi de mare capacitate (optional) 1x 3,000 coli; A4; 52-256 g/m² Alimentare manuala (bypass) 150 coli; A6-SRA3; custom sizes; banner; 60-300 g/m² Duplex automat A6 portret; A5-SRA3; 52-256 g/m² Capacitate iesire (standard) Max. 250 coli Capacitate iesire (optional) Max. 3,300 sheets Capsare Max. 50 coli sau 48 coli + 2 coperti (pana la 209 g/m²) Capacitate iesire la capsare Max. 1,000 coli Pliere in forma de scrisoare Max. 3 coli Capacitate coli pliate in forma de scrisoare Max. 30 coli; nelimitat (fara tava) Brosura Max. 20 coli sau 19 coli + 1 coperta (pana la 209 g/m²). Garantie: 12 luni.
- Număr anunț
- DA25333798
- Autoritate contractantă
- S.C. RECONS S.A. (CUI 8189348)
- Furnizor / câștigător
- MCL SISTEM SRL (CUI 11513427)
- Cod CPV
- 30121100-4
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 12.605,04 RON
- Valoare atribuită
- 12.605,04 RON
- Data publicării
- 20.03.2020 00:00
- Data finalizării
- 23.03.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.