Atribuită
Cumpărare directă
KIT CARTUSE CERNEALA PLOTTER 1. Singlepack UltraChrome XD2 T41F540 Black 350ml C13T41F540 - 1 buc. x 729 lei fara TVA\ 2. Singlepack UltraChrome XD2 T41F240 Cyan 350ml C13T41F240 - 1 buc. x 729 lei fara TVA\ 3. Singlepack UltraChrome XD2 T41F340 Magenta 350ml C13T41F340 - 1 buc. x 729 lei fara TVA\ 8. Singlepack UltraChrome XD2 T41F440 Yellow 350ml C13T41F440 - 1 buc. x 729 lei fara TVA.
- Număr anunț
- DA25317278
- Autoritate contractantă
- CONSILIUL JUDETEAN DOLJ (CUI 4417150)
- Furnizor / câștigător
- SHAROLT GROUP SRL (CUI 2329841)
- Cod CPV
- 30125000-1
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.916 RON
- Valoare atribuită
- 2.916 RON
- Data publicării
- 18.03.2020 00:00
- Data finalizării
- 19.03.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.