Atribuită Cumpărare directă

Ipj Constanta intentioneaza sa achizitioneze servetele pliate din hartie

Număr anunț
DA25331399
Autoritate contractantă
INSPECTORATUL DE POLITIE AL JUDETULUI CONSTANTA (CUI 4300965)
Furnizor / câștigător
SIDE GRUP SRL (CUI 15216895)
Cod CPV
33770000-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
448,80 RON
Valoare atribuită
448,80 RON
Data publicării
19.03.2020 00:00
Data finalizării
20.03.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

448,80 RON

din 448,80 RON estimat