Atribuită Cumpărare directă

Filtru ulei Mercedes OE A6511800109 buc 1 76,89 76,89 Filtru aer Mercedes OE A0000903751 buc 1 102,94 102,94 Filtru carburant Mercedes OE A6510902952 buc 1 160,5 160,5 Filtru polen Mercedes OE A9068300318 buc 1 110,08 110,08 Garnitura buson golire Mercedes OE N007603014106 buc 1 3,78 3,78 454,19

Număr anunț
DA25318017
Autoritate contractantă
Inspectoratul pentru Situatii de Urgenta Oltenia -Dolj (CUI 4553984)
Furnizor / câștigător
DUEXIM SRL (CUI 151836)
Cod CPV
34300000-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
454,19 RON
Valoare atribuită
454,19 RON
Data publicării
18.03.2020 00:00
Data finalizării
19.03.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

454,19 RON

din 454,19 RON estimat