Atribuită
Cumpărare directă
Pachet 13 materiale Cf. Anunt de Publicitate ADV1136219: 1 Profil pvc Astroturf 90cm buc 6 2 Astroturf covor stergator 91 cm latime ml 3 3 Baterie lavoar TS fixa,monoc, h99, racorduri buc 4 4 Racord flex apa cu protectie 50cm buc 4 5 Robinet calorifer Tur 1/2 FI-FE buc 3 6 Conector 16x1/2FE buc 1 7 Amortizor usa Kale 85kg,440, gri buc 2 8 Cablu electric MYYM 3x1,5mm ml 10 9 Doza incastrata 1 modul buc 5 10 Spaclu inox 75mm buc 1 11 Ipsos rapid 5kg buc 1 12 Balama usa termopan buc 10 13 Autocolant latime 90cm negru ml 2 cf caiet sarcini
- Număr anunț
- DA25331886
- Autoritate contractantă
- JUDETUL BOTOSANI (CUI 3372955)
- Furnizor / câștigător
- COZMOPOL SRL (CUI 14292673)
- Cod CPV
- 44190000-8
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 867,18 RON
- Valoare atribuită
- 867,18 RON
- Data publicării
- 20.03.2020 00:00
- Data finalizării
- 23.03.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.