Atribuită Cumpărare directă

CORN CU GEM 65*1,6=104,00 LEI. BRANZOAICA 55*1,7=93,50 LEI, BASCUTA CU VANILIE 60*1,7=102,00 LEI CORN CU CACAO 65*1,7=110,50LEI BASCUTA CU BRÂNZĂ 55*1,7=93,50 LEI PRETURILE NU CONTIN TVA.

Număr anunț
DA25335784
Autoritate contractantă
Spitalul Municipal Caritas- Rosiorii de Vede (CUI 4568004)
Furnizor / câștigător
GESICA IMPEX SRL (CUI 19038944)
Cod CPV
15810000-9
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
503,50 RON
Valoare atribuită
503,50 RON
Data publicării
20.03.2020 00:00
Data finalizării
23.03.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

503,50 RON

din 503,50 RON estimat