Atribuită
Cumpărare directă
Manusi pentru menaj - COD INTERN MARIME M-71035997 - 200 buc, MARIME S-71035996 - 50 buc, MARIME L-71035999 - 50 buc Manusi de examinare unica folosinta din latex pudrate nesterile 100 buc cutie 50 perechi / cutie - 2 cutii Clor Inalbitor rufe ambalat la 2 L 2L litri ACE - 25 buc Masca chirurgicala masti chirurgicale unica folosinta cu trei 3 pliuri cu elastic pentru fata STOC!! - 300 buc Livrare la sediul autoritatii: Str. Republicii nr. 16A Campina jud Prahova Persoana de contact Gabriela Honciu - 0731991092
- Număr anunț
- DA25315874
- Autoritate contractantă
- Serviciul Public de Administrare si Exploatare a Pietei Centrale Agroalimentare a Municipiului Campina (CUI 18171690)
- Furnizor / câștigător
- DNS BIROTICA SRL (CUI 16310679)
- Cod CPV
- 18424000-7
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.143,46 RON
- Valoare atribuită
- 2.143,46 RON
- Data publicării
- 18.03.2020 00:00
- Data finalizării
- 19.03.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.