Atribuită Cumpărare directă

AQUANOMIC SOLID DESTAINER 2X1.81KG, AQUANOMIC SOLID DETERGENT 4X4.08KG, AQUANOMIC SOLID SOFT 2X2.72KG, OZONIT 22KG,TOPMATIC UNIVERSAL SPECIAL 25KG,TOPRINSE

Număr anunț
DA25339178
Autoritate contractantă
Directia Generala de Asistenta Sociala si Protectia Copilului a judetului Suceava (CUI 9876765)
Furnizor / câștigător
ECOLAB SRL (CUI 10543381)
Cod CPV
39831200-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
8.074,96 RON
Valoare atribuită
8.074,96 RON
Data publicării
20.03.2020 00:00
Data finalizării
23.03.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

8.074,96 RON

din 8.074,96 RON estimat