Atribuită Cumpărare directă

Achizitia consta in INSTALARE SISTEM SECURITATE, CARE VA CUPRINDE SISTEM SUPRAVEGHERE VIDEO SI SISTEM ALARMA, SI MODERNIZARE INSTALATIE ELECTRICA, pentru Biblioteca și Caminul Cultural din satul Budesti, comuna Budești, cu urmatoarele materiale: - Camera supraveghere video de exterior Full HD 1920*1080 - 3 buc - Camera supraveghere video de interior Full HD 1920*1080 - 2 buc - DVR 8 canale - 1 buc - Monitor LED 21.5" Full HD - 1buc - HDD 1Tb WD Purple Surveillance - 1 buc - Sursa de alimentare 12V/1A - 5 buc - Detector de fum - 7 buc - Soclu cu releu - 7 buc - Panel LED 48W - 5 buc - Centrala alarma - 1 buc - Carcasa centrala alarma cu transformator - 1 buc - Tastatura - 1 buc - Detector PIR - 5 buc - Suport PIR - 5 buc - Sirena Exterior - 1 buc - Sirena Interior - 1 buc - Acumulator 12V/7A - 1 buc - acumulator 12V/5A - 1buc - acumulator - 2 buc, materiale de prindere si interconectare instalare, configurare, punere in functiune.

Număr anunț
DA25336819
Autoritate contractantă
Comuna Budesti (CUI 2574085)
Furnizor / câștigător
UNCLE SAM SERVICE SRL (CUI 16099955)
Cod CPV
35120000-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
9.245,21 RON
Valoare atribuită
9.245,21 RON
Data publicării
20.03.2020 00:00
Data finalizării
23.03.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

9.245,21 RON

din 9.245,21 RON estimat