Atribuită
Cumpărare directă
KALETRA 200MG/50MG X 120 CPR FILM (LOPINAVIRUM + RITONAVIRUM) - Concentratie : 200mg/50mg ; Forma : CPR. FILM.; Ambalaj : Cutie x 1 flacon din PEID x 120 comprimate filmate (2 ani)Producator : ABBOTT LOGISTICS BV,PLAQUENIL 200MG X 60TBL (HYDROXYCHLOROQUINUM) 200mg COMPR. FILM. Cutie x 6 blist. x 10 compr. film. SANOFI - AVENTIS ZRT
- Număr anunț
- DA25328776
- Autoritate contractantă
- SPITALUL CLINIC DE BOLI INFECTIOASE BRASOV (CUI 4384273)
- Furnizor / câștigător
- FARMEXIM SA (CUI 335278)
- Cod CPV
- 33652300-8
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 50.004,18 RON
- Valoare atribuită
- 50.004,18 RON
- Data publicării
- 19.03.2020 00:00
- Data finalizării
- 23.03.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.