Atribuită Cumpărare directă

PIX CRISTAL OFFICE Buc 120 0,25 /buc REGISTRU A4 100 FILE Buc 5 7,22/buc CARTON COLOR A4 250 COLI Top 5 42,91/buc DVD-R TRAXDATA 16X Buc 50 0,91 /buc SFOARA IUTA 200g Buc 50 3,04/buc

Număr anunț
DA25316953
Autoritate contractantă
Penitenciarul cu Regim de Maxima Siguranta Iasi (CUI 4701509)
Furnizor / câștigător
ANDERS BIROTICA SRL (CUI 33132911)
Cod CPV
39263000-3
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
478,15 RON
Valoare atribuită
478,15 RON
Data publicării
18.03.2020 00:00
Data finalizării
20.03.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

478,15 RON

din 478,15 RON estimat