Atribuită Cumpărare directă

Lucrari de dezinfectie

Număr anunț
DA25336321
Autoritate contractantă
LICEUL Tehnologic "Francisc Neuman (CUI 3519690)
Furnizor / câștigător
LA TOMITA SRL (CUI 3028847)
Cod CPV
90921000-9
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.424 RON
Valoare atribuită
2.424 RON
Data publicării
20.03.2020 00:00
Data finalizării
23.03.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.424 RON

din 2.424 RON estimat