Atribuită Cumpărare directă

Se solicita prestarea de servicii de consultanta SSM, conform caiet de sarcini, pe perioada aprilie-decembrie 2020, cu posibilitatea de prelungire prin act aditional (pana la 12 luni), conform legii. Propunerea financiara va fi insotita de declar. pe propria raspund. cu privire la neîncadrarea în preved. art. 164, 165 si/sau 166 alin (2), 167 din Legea nr. 98/2016 privind achiz. publice, certif. emis de ONRC dar nu mai vechi de 90 de zile din care sa rezulte obiec. de activitate in domeniul serv. solicitate prin prezentul ctr. de achiz. si cert. de inreg. fiscala. Caietul de sarcini, modelul de contract si formularele sunt disponibile spre consultare la sediul U.A.T. Orasul Chitila, strada Ion Olteanu nr. 6, oras Chitila, in intervalul orar 09:00–16:30 (luni–joi) si 09:00-14:00 vineri.

Număr anunț
DA25321274
Autoritate contractantă
ORASUL CHITILA (CONSILIUL LOCAL CHITILA) (CUI 4420848)
Furnizor / câștigător
Nicolae Gh Mihai (CUI 33113499)
Cod CPV
79417000-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
12.000 RON
Valoare atribuită
12.000 RON
Data publicării
19.03.2020 00:00
Data finalizării
20.03.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

12.000 RON

din 12.000 RON estimat