Atribuită Cumpărare directă

CPU i3-9100F | 3600 MHz | RAM 8GB | Max 32GB | DDR4 | SSD 256GB | LAN Gigabit | Keyboard ENG | 1x15pin D-sub | 1xHDMI | 1xAudio-Out | 1xMicrophone | 4xUSB 2.0 | 2xUSB 3.1 | 1xRJ45 | 3xAudio port | FARA SISTEM DE OPERARE

Număr anunț
DA25287552
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA "TUROCZI MOZES" TARGU SECUIESC (CUI 10876424)
Furnizor / câștigător
"SENSO" SRL (CUI 13981742)
Cod CPV
30213300-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.102,78 RON
Valoare atribuită
3.102,78 RON
Data publicării
16.03.2020 00:00
Data finalizării
17.03.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.102,78 RON

din 3.102,78 RON estimat