Atribuită
Cumpărare directă
SĂPUN LICHID 99 l x 7,80 lei/litru, HÂRTIE PROSOP 100 role x 9,10 lei/rolă.ACHIZITIE DIRECTĂ MATERIALE DE ÎNTREȚINERE PENTRU IGIENĂ CORPORALĂ . BUNURILE FURNIZATE TREBUIE SĂ FIE ÎN DEPLINĂ CONCORDANȚĂ CU CANTITĂŢILE ȘI PREVEDERILE PREZENTEI ACHIZIȚII, PRECUM ȘI CU SOLICITĂRILE FORMULATE ÎN DOCUMENTELE ANEXATE:SPECIFICAȚII TEHNICE ANEXELE NR.1 ȘI 2 LA NR.2561727 DIN 16.03.2020 . PRODUSELE,VOR ASIGURA APROVIZIONAREA CU NECESARUL DE MATERIALE DE ÎNTREȚINERE PENTRU IGIENĂ CORPORALĂ,ÎN VEDEREA STABILIRII MĂSURILOR NECESARE PENTRU PREVENIREA ȘI PROTECȚIA PERSONALULUI UNITĂȚII ÎN CONTEXTUL RĂSPÂNDIRII INFECȚIEI CU CORONAVIRUS - nCov.
- Număr anunț
- DA25321831
- Autoritate contractantă
- INSPECTORATUL DE JANDARMI JUDETEAN " MIRCEA CEL BATRAN " DAMBOVITA (CUI 4280000)
- Furnizor / câștigător
- TIXYROM DISTRIBUTION SRL (CUI 30882900)
- Cod CPV
- 39831240-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.682,20 RON
- Valoare atribuită
- 1.682,20 RON
- Data publicării
- 19.03.2020 00:00
- Data finalizării
- 19.03.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.