Atribuită Cumpărare directă

Se vor achiztiona produse constand in Produse de papetarie pentru buna desfasurare a activitatilor din cadrul Primariei Crevedia Mare, judetul Giurgiu.

Număr anunț
DA25336745
Autoritate contractantă
COMUNA CREVEDIA MARE (PRIMARIA CREVEDIA MARE) (CUI 5246180)
Furnizor / câștigător
ROTAREXIM SA (CUI 1465985)
Cod CPV
22900000-9
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.362,61 RON
Valoare atribuită
1.362,61 RON
Data publicării
20.03.2020 00:00
Data finalizării
25.03.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.362,61 RON

din 1.362,61 RON estimat