Atribuită
Cumpărare directă
Avantaje: Facute din hartie medicala grea (60g/m²), la care se adauga un strat din poliester/propilen de culoare albastru deschis 3 parti sudate, cu canale impermeabile si uniforme pentru cea mai buna protectie microbiana Indicatori de culoare care verifica sterilizarea ETO sau cu aburi Deschidere fara reziduuri
- Număr anunț
- DA25331631
- Autoritate contractantă
- Ministerul Apararii Nationale - Unitatea Militara 01026 BUCURESTI (CUI 4193184)
- Furnizor / câștigător
- DENTSTORE SRL (CUI 29777715)
- Cod CPV
- 33141800-8
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 456,45 RON
- Valoare atribuită
- 456,45 RON
- Data publicării
- 19.03.2020 00:00
- Data finalizării
- 20.03.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.