Atribuită
Cumpărare directă
Motoburghiu- putere motor: 3.0 CP / 8500 rpm , motor in 2 timpi , dimensiuni: 590x390x270 , greutate proprie (fara burghiu): 9.7 kg , capacitate rezervor motor: 1.1 L , consum carburant: 470 g / kW/h , nivel presiune acustica: 101 dB (A) , actionare: ambreiaj centrifugal. Termen de garantie 2 ANI.Pretul estimat este unitar si nu include TVA.
- Număr anunț
- DA25331580
- Autoritate contractantă
- ORASUL NAVODARI (CUI 4618382)
- Furnizor / câștigător
- COMFOREX IMPEX SRL (CUI 10294531)
- Cod CPV
- 43830000-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.100,84 RON
- Valoare atribuită
- 2.100,84 RON
- Data publicării
- 19.03.2020 00:00
- Data finalizării
- 20.03.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.