Atribuită Cumpărare directă

Asigurare casco auto Microbuz IVECO DAILY, nr. inmatriculare, HD 09 ESL, 17 locuri, 2998 cmc, 100 kw, 17 locuri, an fabricatie: 2006, suma asigurata 16046 RON, km 163626, cu valabilitate din 25.03.2020 pe un an de zile, plata polita integrala. Fransize: 0 daune partiale , 10% dauna totala

Număr anunț
DA25326234
Autoritate contractantă
MUZEUL CIVILIZATIEI DACICE SI ROMANE (CUI 4521460)
Furnizor / câștigător
GROUPAMA ASIGURARI SA (CUI 6291812)
Cod CPV
66514110-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.697,42 RON
Valoare atribuită
2.697,42 RON
Data publicării
19.03.2020 00:00
Data finalizării
19.03.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.697,42 RON

din 2.697,42 RON estimat