Atribuită
Cumpărare directă
Sapun lichid dezinfectant, 5 L, Konga Silver Konga Silver este un sapun lichid antibacterian cu glicerina, delicat cu pielea. Produs biocid este avizat de catre INSP. Caracteristici: Previne iritarea pielii si lasa mainile curate si usor parfumate dupa orice spalare. Produsul are proprietati antibacteriene datorate continutului de triclosan. Testat dermatologic.Avizat de catre Ministerul de Sanatatii, Comisia Nationala pentru Produse Biocide
- Număr anunț
- DA25272858
- Autoritate contractantă
- Orasul Zimnicea (CUI 4652732)
- Furnizor / câștigător
- SANITO DISTRIBUTION SRL (CUI 18350009)
- Cod CPV
- 33711900-6
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 282,65 RON
- Valoare atribuită
- 282,65 RON
- Data publicării
- 12.03.2020 00:00
- Data finalizării
- 13.03.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.