Atribuită
Cumpărare directă
Consumabil pentru: Cilindru 44574302 25K Original Oki B411D, MB472 Unitate Imagine Capacitate: 25000 pagini. Garantie: 24 luni. Tip: Echivalent Descriere: Unitatea de imagine este noua, ambalata in cutie sigilata, inscriptionata cu marca producatorului si vine insotit de certificat de garantie si conformitate. Acest consumabil nu invalideaza garantia echipamentului de printare in care este utilizat
- Număr anunț
- DA25268298
- Autoritate contractantă
- DIRECTIA DE SANATATE PUBLICA ALBA (CUI 4331562)
- Furnizor / câștigător
- EVO SPRINT SRL (CUI 32174862)
- Cod CPV
- 30125100-2
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 729,76 RON
- Valoare atribuită
- 729,76 RON
- Data publicării
- 12.03.2020 00:00
- Data finalizării
- 13.03.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.