Atribuită Cumpărare directă

DOZATOR APA DE PODEA WDS90 FAIRLINE -1 19L ARO APA PLATA - 2 HARTIE IGIENICA 1STR ROZ 48BUC/BAX SIDE ECONOMY - 480 PROSOP VERDE 1 STR 250/PACH "Z" - 120 SACI MENAJ 120L 70*108 CM NEGRI 10 ROLA SUPER REZISTENTI - 50 SACI MENAJ 35L 50/70CM 50ROLA REZISTENTI FRESH RUNNY - 50 SAPUN LICHID CU POMPITA MARA 1L - 12 PASTILE CLORINE 300 BUC./CUT BICLOSOL - 10 ODORIZANT WC PONS 200ML - 10 SOLUTIE GEAM CU PULVERIZATOR 500ML CLIN - 10 CRETA ALBA SCOLARA 100BUC/CUTIE - 20 H.COP. A4 80G 500 COLI BRILLIANT - 10 LAVETA BUMBAC 30*60CM - 30

Număr anunț
DA25283825
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA ION ARTENE GAGESTI (CUI 28775716)
Furnizor / câștigător
INFO TRUST SRL (CUI 16370727)
Cod CPV
39263000-3
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.216,82 RON
Valoare atribuită
2.216,82 RON
Data publicării
15.03.2020 00:00
Data finalizării
16.03.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.216,82 RON

din 2.216,82 RON estimat