Atribuită Cumpărare directă

1. Ace spinale/rahianestezie standard Quincke ( anestezie spinala ) - 22G cu o lungimea de 90 mm. 2. Ace seringa intramusculare: - 200buc Ace seringa intramusculare 24G, 1' (0,55x25mm-mov), - 200buc Ace seringa intramusculare 25G, 3/4' (0,50x19mm-portocaliu)

Număr anunț
DA25276551
Autoritate contractantă
SPITALUL ORASENESC BALS (CUI 4394846)
Furnizor / câștigător
VETRO DESIGN SRL (CUI 8409931)
Cod CPV
33141321-6
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
159,64 RON
Valoare atribuită
159,64 RON
Data publicării
13.03.2020 00:00
Data finalizării
16.03.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

159,64 RON

din 159,64 RON estimat