Atribuită
Cumpărare directă
PACHET PRODUSE ALIMENTARE: 370G LIPII WRAPS MISSION ORIG; 370G MISSION WRAPS GRAU OVAZ; 700G CHEF GOURMAND 7 SEMINTE; 500G BOB COZ FRIC CIOC; 250G PRESID BATON UNT; 1L DORNA LAPTE UHT 3.5; 1.8L ZUZU LAPTE INTEGRAL; 1L GRAN CUCINA; 1X30 OUA M ARO; 200G GALBANI PARM REG; 450G HOCHLAND CASCAVAL CLASIC; 400G CAT AMESTEC MEXICAN; 1000G MC MIX FRUCTE DE PADURE; 1000G MC MANGO CUBURI; 800G ALUAT FOIETAJ LINCO; 200G CASCAVAL PANE AGRICOLA; 1000G MCCAIN MOZZARELA STICK; CAMPIS COTLET HAID; MC CREMW CU CARNE PORC; AGRICOLA SALAM DE SIBIU; ARIPI PUI SECT F VF ATM GASTRO; PIEPT DE PUI DEZ. F PIELE FEL ATM; ARIPI PUI GASTRO ATM; CPL 80/20 VACUM UE; POMELO CHINA; LAMAI PLASA; BANANE COLUMBIA; CAPSUNE GRECIA; PORTOCALE PLASA SPANIA; CAPSUNE 500G GRECIA; ANANANS KG CLB 9-10 COSTA RICA; CARTOFI ALBI 50+; MARA ROM; CEAPA GALBENA OLANDA; ARDEI KAPIA ROSU TURCIA; CEAPA ROSIE OLANDA; BUSUIOC 30G MC; RUCOLA 200G MC ITALIA; 170G FL MACROU FILE IN ULEI; 340G BONDUELLE PORUMB DULCE; 400G CIRIO PULPA ROSII BAX; 150G DAUCY FASOLE ROSIE; 500G DEFNE CA MASLINE NEGRE; 100G AEDEALUL PATE PORC; 1L MONINI ULEI MASLINE ; 1L ARGUS ULEI FL S; 500G BARILLA FETTUCINE/ TORTIGLONI; 350G SUNNY VIA SIROP DE AGAVE; 500G COLONIAL LINTE VERDE; 1KG DR OETKER SOS CARAMEL; 1KG METRO CHEF FISTIC; 100G COVRIGII CASEI VERD/ MASLINE; 150G CROCO CRACKERS SUSAN; 250G COVRIGI CU MAC; 250G COVRIGI CU MAC SI SARE; 100G COVRIGI CU MAC SI SARE/ SUSAN; 1KG ARAHIDE ; 100G CROCO MAXI BREZEL; 34G MY MOTTO CACAO; 150G BISCUITI CU COAJA; 7
- Număr anunț
- DA25272963
- Autoritate contractantă
- LICEUL CU PROGRAM SPORTIV "NICOLAE ROTARU (CUI 4618200)
- Furnizor / câștigător
- METRO CASH & CARRY ROMANIA SRL (CUI 8119423)
- Cod CPV
- 15890000-3
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.416,77 RON
- Valoare atribuită
- 1.416,77 RON
- Data publicării
- 12.03.2020 00:00
- Data finalizării
- 13.03.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.