Atribuită
Cumpărare directă
PACHET ALIMENTE: 250G PRESID UNT BATON; 1.8L ZUZU LAPTE INTEGRAL; 168G ACT MIC DEJUM FULGI; 850G CEDRA IAURT BIV+OAIE; 900G NAPOLACT CHEFIR3.3; 200G ZANETTI GR PADANO; CCA 1KG METRO CHEF MOZZARELLA; 515G SOLOM CASC AFUMAT BRADET; CCAC500G SOLOM CASCAVAR RUCAR; 350G OLYMPUS TELEMEA DE OAIE; 350G PRESIDENT TELEMEA CAPRA; FI;LISAM SLANINA CU USTUROI; ASGRICOLA SALAM USCAT; AGRICOLA SALAM SIBIU; PULPE PUI DEZ F PIELE ATM GASTRO; POMELO CHINA; KIWI NOUA ZEELANDA; PERE CONFERENCE OLANDA; ARDEI CALIFORNIA GALBEN SPANIA; CARTOFI NOI IMPORT GRECIA; ROSII CHERRY TURCIA; CASTRAVETI FABIO GRECIA; ARDEI CALIFORNIA ROSU SPANIA; 1L FLORUIOL ULEI; 500G AGRANA ZAHAR BRUN; 500G BARILLA SPAGHETI NR.5; 750G NUTTELLA CREMA ALUNE; 400G DELIKAT LEGUME; 450G VITALIS MUSLI CROCANT; 500G LION CEREALE; 500G CHOCAPIC CEREALE; 270G BUNICA MUSTAR FIN; 1KG BANEASA FAINA 000; 135G NUTLIN ARAHIDE; 150G CROCO CRACKERS SUSAN; 80G BAKE ROLLS USTUROI; 250G COVRIGI CU MAC SISUSAN; 80G CHIO POPCORN MICROUNDE; 100G CHIO CHIPS SARE; 1.5L PURE MY ALOE RODIE; 2.50L COCA-COLA; 0.25L PEPSI REGULAR; 10L ZIZIN APA PLATA
- Număr anunț
- DA25272966
- Autoritate contractantă
- LICEUL CU PROGRAM SPORTIV "NICOLAE ROTARU (CUI 4618200)
- Furnizor / câștigător
- METRO CASH & CARRY ROMANIA SRL (CUI 8119423)
- Cod CPV
- 15897300-5
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.658,39 RON
- Valoare atribuită
- 1.658,39 RON
- Data publicării
- 12.03.2020 00:00
- Data finalizării
- 13.03.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.