Atribuită
Cumpărare directă
erviciile de suport, mentenanță si hosting site NUMAR DE REFERINTA: 00003 PRET DE CATALOG: 400,00 RON / Unitate de masura UNITATE DE MASURA: luna COD SI DENUMIRE CPV: 72000000-5 Servicii IT: consultanta, dezvoltare de software, internet si asistenta (Rev.2) DESCRIERE: Serviciile de suport și mentenanță constau în operațiuni de administrare a platformei web Wordpress,... mai departe
- Număr anunț
- DA25278279
- Autoritate contractantă
- GRADINITA BRANDUSA (CUI 4695440)
- Furnizor / câștigător
- INTERNET SI TEHNOLOGIE S3 SRL (CUI 38189005)
- Cod CPV
- 72000000-5
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 3.200 RON
- Valoare atribuită
- 3.200 RON
- Data publicării
- 13.03.2020 00:00
- Data finalizării
- 16.03.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.