Atribuită Cumpărare directă

Pachet lubrifianti autovehicule conform ADV 1134596 SI OFERTA: 2 buc Castrol Vecton LongDrain 10W30 E6/E9 20L --- Pret 303,34 ron + tva / buc 4 buc LF EVOLUTION 900 SXR 5W40 5L --- Pret 72,17 ron + tva / buc 16 buc MOBIL 1 ESP FORMULA 5W30 5L -- Pret 136,26 ron + tva / buc

Număr anunț
DA25272548
Autoritate contractantă
INSPECTORATUL PENTRU SITUATII DE URGENTA "MIHAIL GRIGORE STURDZA" AL JUDETULUI IASI (CUI 4701630)
Furnizor / câștigător
MATEROM SRL (CUI 10302235)
Cod CPV
09211100-2
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.075,52 RON
Valoare atribuită
3.075,52 RON
Data publicării
12.03.2020 00:00
Data finalizării
13.03.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.075,52 RON

din 3.075,52 RON estimat