Atribuită
Cumpărare directă
•Identificarea factorilor de risc din sistemul de munca (executant, sarcina de munca, mijloacele de productie, mediul de munca); •Evaluarea riscurilor de accidentare si imbolnavire profesionala pe loc de munca, inclusiv pentru grupurile sensibile la riscuri specifice; •Calcularea nivelului de risc pe loc de munca; •Interpretarea rezultatelor; •Planul de prevenire si protectie / loc de munca •Intocmire instructiuni proprii de securitate si sanatate in munca pentru locul de munca evaluat •Tematici de instruire periodica SSM pe loc de munca Dispunem de personal cu capacitate profesionala adecvata si de mijloace materiale necesare desfasurarii activitatii. Suntem abilitati ca serviciu extern de prevenire si protectie, nr. abilitate 14540/22.01.2015. Avem experienta de peste 10 ani in domeniu.
- Număr anunț
- DA25268352
- Autoritate contractantă
- SERVICIUL PUBLIC DE ADMINISTRARE A DOMENIULUI PUBLIC SI PRIVAT AL MUNICIPIULUI SIBIU (CUI 14392265)
- Furnizor / câștigător
- S S M EURO CONSULT SRL (CUI 22191009)
- Cod CPV
- 71317000-3
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 600 RON
- Valoare atribuită
- 600 RON
- Data publicării
- 12.03.2020 00:00
- Data finalizării
- 12.03.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.