Atribuită
Cumpărare directă
NOTEBOOK ASUS TUF FX705DT-AU042, 17.3 FHD (1920X1080), Anti- Glare (mat), IPS, AMD Ryzen 5 3550H (4M+2M Cache, up to 3.70 GHz, 4 CORE), video dedicat NVIDIA GeForce GTX 1650 4GB GDDR5, RAM 8GB DDR4 2400Mhz (1x8GB), 1 slot liber, suporta maxim 32GB RAM, SSD 512GB M.2 PCIE NVME, NO ODD, NO card reader, Stereo speakers, Built-in array microphone, DTS HEADPHONE: X, HD 720p webcam, LAN 10/100/1000Mbps, WLAN 802.11ac (2x2) Dualband, Bluetooth 5.0; Porturi: 1x USB 2.0 Type A / 2x USB 3.1 Type A Gen1 / 1x HDMI 2.0 / 1x combo audio jack; Adaptor 120W, Baterie fixa 4 celule Li-Ion 64WHr, Tastatura Chiclet iluminata, Military grade; Culoare Stealth Black cover / Stealth Black inside; Greutate 2.7Kg, Dimensiuni 399x279x26.6mm (WxHxD), fara OS - 1buc
- Număr anunț
- DA25269902
- Autoritate contractantă
- ORASUL COMANESTI (CUI 4353269)
- Furnizor / câștigător
- MIT IT CENTER SRL (CUI 27260150)
- Cod CPV
- 30213100-6
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 3.940,34 RON
- Valoare atribuită
- 3.940,34 RON
- Data publicării
- 12.03.2020 00:00
- Data finalizării
- 13.03.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.