Atribuită Cumpărare directă

PRIZA CU CUPLARE RAPIDA GAZE MEDICALE DIN : OXIGEN , AER COMPRIMAT, VACUUM, CO2, PROTOXID DE AZOT CU MONTARE PE PERETE

Număr anunț
DA25268956
Autoritate contractantă
Spitalul Municipal Dej (CUI 4305997)
Furnizor / câștigător
EVOREVO SRL (CUI 32761476)
Cod CPV
34913000-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.320 RON
Valoare atribuită
1.320 RON
Data publicării
12.03.2020 00:00
Data finalizării
13.03.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.320 RON

din 1.320 RON estimat