Atribuită Cumpărare directă

Aspirator profesional lichide si praf - Ghibli & Wirbel WD 22 P-2 buc. Carucior de curatenie profesional Total cu storcator si galeti pe culori - 2 buc.

Număr anunț
DA25267118
Autoritate contractantă
ORASUL LUDUS (Primaria Orasului Ludus) (CUI 5669317)
Furnizor / câștigător
DHARMA CONSTRUCT SRL (CUI 10716130)
Cod CPV
39713430-6
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.341,14 RON
Valoare atribuită
3.341,14 RON
Data publicării
12.03.2020 00:00
Data finalizării
13.03.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.341,14 RON

din 3.341,14 RON estimat