Atribuită Cumpărare directă

Dezinfectant de nivel inalt pentru suprafete ULTRASOL active, Ambalat in recipient de 1 kg. dotat cu dispozitiv de dozare. Avizul Biocid nr. 4461 BIO/02/12.19, Fisa tehnica, declaratie de conformitate.

Număr anunț
DA25268312
Autoritate contractantă
PENITENCIARUL SPITAL TARGU OCNA (CUI 10167490)
Furnizor / câștigător
MEDLINE INTERNATIONAL SRL (CUI 12777672)
Cod CPV
33191000-5
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.488 RON
Valoare atribuită
1.488 RON
Data publicării
12.03.2020 00:00
Data finalizării
13.03.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.488 RON

din 1.488 RON estimat