Atribuită Cumpărare directă

5mg/5ml SOL. INJ. I.V. Cutie x 5 fiole x 1ml solutie A + 5 fiole x 4ml solutie B ZENTIVA SA

Număr anunț
DA25279290
Autoritate contractantă
SPITAL ORASENESC BAIA DE ARAMA (CUI 4337581)
Furnizor / câștigător
FARMEXIM SA (CUI 335278)
Cod CPV
33642200-4
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
627,60 RON
Valoare atribuită
627,60 RON
Data publicării
13.03.2020 00:00
Data finalizării
16.03.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

627,60 RON

din 627,60 RON estimat