Atribuită Cumpărare directă

asevi parchet3x10.5 sapun lichid2x6.3 sapun lichid3x5.46 bref wc5x5.46 saci menaj4x5.46 saci menaj4x4.62 lacat2x10.92 lacat1x9.24 belciug6x4.2 hartie igienica30x0.84 role hartie3x6.3 bref6x5.46 saci menaj2x4.62 sapun lichid4x5.46 asevi3x10.5 saci menaj2x4.62 ciment2x18.49 saci menaj4x5.46 lopata + coada2x15.55 disc motocoasa1x15.13 disc motocoasa1x18.49 robinet1x16.39 teu1x14,29 teflon1x4.2 conector2x6.3 robinet1x16.39 bec2x10.50 bec2x7.14 dero1x42.86 hartie igienica2x6.3 mop3x5.46 asevi2x10.92 fery1x6.3 fery1x3.78 sapun2x3.36 asevi1x15.12 domestos1x7.98 bref2x5.46 clin1x5.46 saci menaj1x4.62detartrant1x7.14 pufina hartie2x12.61 coada mop1x2.94 saci2x0.84 manusi1x13,45 manusi2x5.46 mascapraf3x4.62 foarfeca1x80.67 matura1x31.09 lopata+coada1x16.39 prosop bucatarie2x4.62

Număr anunț
DA25281172
Autoritate contractantă
COMUNA VADASTRA (CUI 5139841)
Furnizor / câștigător
DARANDI SMARA SRL (CUI 37563968)
Cod CPV
39831240-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
922,95 RON
Valoare atribuită
922,95 RON
Data publicării
13.03.2020 00:00
Data finalizării
17.03.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

922,95 RON

din 922,95 RON estimat