Atribuită Cumpărare directă

silicon,coturi ppr,mufe ppr,galeata,mop,solutie gresie,spirt,robinet,balamale,disc tiat,teflon,electrozi,cos gunoi,coltare,polistiren,vopsea,camera ROABA,DILUANT,MANUSI,PENSULA,PROFIL.

Număr anunț
DA25276833
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA VIPERESTI (CUI 29096896)
Furnizor / câștigător
TEROM SRL (CUI 17388854)
Cod CPV
44190000-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.652 RON
Valoare atribuită
1.652 RON
Data publicării
13.03.2020 00:00
Data finalizării
18.03.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.652 RON

din 1.652 RON estimat