Atribuită Cumpărare directă

ECHIPAMENT MULTIFUNCTIONAL KONICA MINOLTA BIZHUB 284e +RADF+STAND+TONER Specificatii copiator Proces copiere Copiere electrostatica laser Sistem toner Simitri ™- toner polimerizat Viteza copiere/printare A4 alb negru (cpm) Pana la 28 ppm Viteza copiere/printare A3 alb negru (cpm) Pana la 14 ppm Viteza duplex A4 alb negru (cpm) Pana la 28 ppm Prima pagina copiata/printata alb negru (sec) 5.9 Timpul de incalzire (sec) Aprox. 20 Rezolutie copiere (dpi) 600 x 600 Gradatii 256 gradatii Copiere multipla 1 - 9,999 Format documente originale A5 - A3 Marire-micsorare 25-400% in pasi de 0.1%; zoom automat Functii copiere Capitol; inserare pagina si capitol; copie de test (print si ecran); ajustare test de print; functii arta digitala; memorare setari joburi; mod poster; repetare imagine; overlay (optional); stampilare; protejare la copiere Specificatii imprimanta Rezolutie printare (dpi) 1,800 x 600 dpi; 1,200 x 1,200 dpi Limbaje printare PCL6 (XL 3.0); PCL 5; PostScript 3 (CPSI 3016); XPS Sisteme operare Windows XP (32/64),Windows VISTA (32/64),Windows 7 (32/64),Windows 8 (32/64),Windows Server 2003 (32/64),Windows Server 2008 (32/64),Windows Server 2008 R2 (64),Windows Server 2012 (64), Macintosh OS X 10.x,Unix, Linux, Citrix Fonturi printare 80 PCL Latin; 137 PostScript 3 Emulation Latin Functii printare Printare directa PCL, PS, TIFF, XPS, PDF, fisiere PDF criptate si OOXML (DOCX, XLSX, PPTX); mixmedia si mixplex; programare joburi "Easy Set”; overlay; watermark; protejare copiere;

Număr anunț
DA25273011
Autoritate contractantă
COMUNA VÂRTOAPE (PRIMARIA COMUNEI VÂRTOAPE - TELEORMAN) (CUI 6938090)
Furnizor / câștigător
NANO SET IT SRL (CUI 30612125)
Cod CPV
30232110-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4.621,85 RON
Valoare atribuită
4.621,85 RON
Data publicării
12.03.2020 00:00
Data finalizării
14.03.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

4.621,85 RON

din 4.621,85 RON estimat