Atribuită Cumpărare directă

FLACON BRUN VK CU BUSON AUTOSIGILANT 1000 ML (1 litru), FLACON BRUN VK CU BUSON AUTOSIGILANT 200 ML , Flacon de sticla bruna cu dop 30 ml, FLACON BRUN VK CU BUSON AUTOSIGILANT 100 ML

Număr anunț
DA25282011
Autoritate contractantă
SPITALUL CLINIC JUDETEAN MURES (CUI 24014380)
Furnizor / câștigător
NORD PHARMA SRL (CUI 14477809)
Cod CPV
39225730-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.076,50 RON
Valoare atribuită
1.076,50 RON
Data publicării
13.03.2020 00:00
Data finalizării
16.03.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.076,50 RON

din 1.076,50 RON estimat