Atribuită Cumpărare directă

servicii complete de intretinere echipamente

Număr anunț
DA34831960
Autoritate contractantă
COMUNA DOFTEANA (CUI 4278116)
Furnizor / câștigător
Intreprindere Individuala Purcaru Ionel (CUI 27282752)
Cod CPV
50334110-9 · Servicii de intretinere a retelei telefonice (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
9.600 RON
Data publicării
12.01.2024 13:46
Data finalizării
16.01.2024 15:39

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

9.600 RON