Atribuită Cumpărare directă

1 BANDA ADEZIVA 19 MM*33 M,TRANSPARENTA ROLA 50 2 BANDA ADEZIVA LATA,ADEZIV ACRIL 48 MM*60 M,TRANSPARENTA,125 G/ROLA ROLA 48 3 BANDA ADEZIVA LATA,ADEZIV ACRIL 48 MM*60 M,MARO,125 G/ROLA ROLA 60 4 DECAPSATOR METALIC CU MECANISM DE DECAPSARE TIP GHEARA,UTILIZAT PENTRU INDEPARTAREA TUTUROR TIPURILOR DE CAPSE BUC 50 5 CLIPSURI PENTRU HARTIE*41 MM,12 BUC/CUTIE BUC 100 6 CLIPSURI METALICE PENTRU HARTIE*32 MM,12 BUC/CUTIE BUC 100 7 PLASTILINA MODELING 12 CULORI PUNGA, 158 GR/PUNGA PUNGA 15

Număr anunț
DA25294260
Autoritate contractantă
Inspectoratul pentru Situatii de Urgenta "Dobrogea" al judetului Constanta (CUI 4300558)
Furnizor / câștigător
ADISON COMPANY SRL (CUI 14186656)
Cod CPV
30192700-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
379,86 RON
Valoare atribuită
379,86 RON
Data publicării
16.03.2020 00:00
Data finalizării
17.03.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

379,86 RON

din 379,86 RON estimat