Atribuită Cumpărare directă

Validator termic ref. 3568/13.03.2020

Număr anunț
DA25286686
Autoritate contractantă
CT BUS S.A. (CUI 188390213601991)
Furnizor / câștigător
TELELINK SERVICES ROMANIA (CUI 17669833)
Cod CPV
30123100-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
42.840 RON
Valoare atribuită
42.840 RON
Data publicării
16.03.2020 00:00
Data finalizării
16.03.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

42.840 RON

din 42.840 RON estimat