Atribuită Cumpărare directă

Stampila rotunda Macheta stampilei cu inscrisuri: - Administrarea Spitalelor si Serviciilor Medicale Bucuresti; - ASSMB; - Numar; - MEDICINA SCOLARA; - Stampila rotunda cu tusiera inclusa; - Diametru – 30 x 30 mm (dimensiune maxima a aprentei Ø 30 mm); Culoare pentru tus – albastru.

Număr anunț
DA25277951
Autoritate contractantă
ADMINISTRATIA SPITALELOR SI SERVICIILOR MEDICALE BUCURESTI (CUI 25502860)
Furnizor / câștigător
RAMIDA DIGITAL PRINT SRL (CUI 25702396)
Cod CPV
30192153-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.048 RON
Valoare atribuită
2.048 RON
Data publicării
13.03.2020 00:00
Data finalizării
16.03.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.048 RON

din 2.048 RON estimat