Atribuită
Cumpărare directă
Documentatie tehnico-economica de proiectare retea de alimentare cu gaze, la faza SF/DALI ce consta in: -Studiu geotehnic, -Ridicare TOPO, - Documentatie Certificat de urbanism, - Documentatie Avize, - SF/DALI Retea de alimentare cu gaze. Plata se va putea efectua dupa finalizarea serviciilor descrise mai sus intr-un termen de maxim 14 luni de la semnarea contractului. Se va asigura in mod gratuit actualizarea indicatorilor economici si a documentatiei in functie de programul de finantare intr-un termen de 36 de luni de la finalizarea intregii lucrari in baza unei solicitari scrise trimise de catre beneficiarul lucrarii catre societatea de proiectare.
- Număr anunț
- DA25296464
- Autoritate contractantă
- Comuna Carligele (consiliul local) judetul Vrancea (CUI 4298067)
- Furnizor / câștigător
- ALIANA-TEAM CONSULTING SRL (CUI 26462569)
- Cod CPV
- 79930000-2
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 120.000 RON
- Valoare atribuită
- 120.000 RON
- Data publicării
- 16.03.2020 00:00
- Data finalizării
- 17.03.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.