Atribuită Cumpărare directă

Recomandat pentru dezinfectia aeromicroflorei si a suprafetelor aflate in interiorul saloanelor, coridoarelor, spatiilor A.T.I., salilor de operatii, etc. Datorita diametrului mic al particulelor nebulizate, dezinfectantul ramane mult timp in suspensie, asigurand dezinfectia uniforma si completa a spatiului. Se introduce volumul aproximativ al încăperii (volumul în m³). După pornirea aparatului, utilizatorul are 30 de secunde să părăsească încăperea, după care începe nebulizarea dezinfectantului. Recomandat a se utiliza impreuna cu dezinfectantul de nivel inalt pentru aeromicroflora OxidIce Air b

Număr anunț
DA25285495
Autoritate contractantă
Spitalul Judetean de Urgenta Alba Iulia (CUI 4613342)
Furnizor / câștigător
BIOSTEC CLINILAB SRL (CUI 11324711)
Cod CPV
33191000-5
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
27.600 RON
Valoare atribuită
27.600 RON
Data publicării
16.03.2020 00:00
Data finalizării
17.03.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

27.600 RON

din 27.600 RON estimat